به فروشگاه ، هاردسرا خوش آمدید

سبد خرید:
0
  آیتم

روش های ارسال کالا و پیگیری سفارش

هزینه ارسال : بر عهده خریدار می باشد و در حال حاضر به صورت پسکرایه می باشد.

روش‌های ارسال

سعی هارد سرا بر این است که خریدهای شما عزیزان را در سریعترین زمان ممکن به دستتان برساند. 

  • برای سفارش‌های داخل مناطق ۲۰ گانه شهر تهران، چنانچه در روزهای کاری، قبل از ساعت ۱۴:۰۰ (پنج‌شنبه‌ها تا ۱۲:۰۰) نسبت به ثبت نهایی سفارشتان اقدام فرمایید، می‌توانید طی فرآیند خرید، روش ارسالی را انتخاب فرمایید که سفارش شما در همان روز به دست شما خواهد رسید. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۴:۰۰ (پنج‌شنبه‌ها تا ۱۲:۰۰) ثبت شوند، روز کاری بعد به دست شما خواهند رسید.
  • برای سفارش‌های خارج از مناطق ۲۰ گانه شهر تهران، چنانچه در روزهای کاری (غیر از پنج‌شنبه‌ها)، قبل از ساعت 12:00 سفارشتان را نهایی کنید، همان روز تحویل پست و یا سایر شرکت‌های حمل و نقل می‌شوند و بنا به روند آن شرکت ها، به دست شما خواهند رسید. چنانچه سفارشتان را بعد از ساعت 12:00 ثبت فرمایید، ظهر روز کاری بعد تحویل پست و یا شرکت‌های حمل و نقل خواهد شد. بدلیل حجم بالای سفارشات، ممکن است برخی سفارش‌هایی که پنج‌شنبه‌ها ثبت شوند، شنبه تحویل مرکز پست شود. امکان پرداخت در محل وجود ندارد و ارسال سفارشات برای این مناطق فقط با پرداخت آنلاین و از طریق یکی از روش های ارسال انجام خواهد شد.

در حال حاضر امکان ارسال سفارش‌ها در روزهای تعطیل، میسر نمی‌باشد.


در شرایط خاص مانند اواخر سال یا جشنواره های فروش، زمان ارسال ممکن است تغییراتی داشته باشد. از همکاری و شکیبایی شما پیشاپیش سپاسگزاریم.


 

ممکن است هارد سرا در زمان‌های فروش ویژه و جشنواره‌های خود، ارسال محصولات را به تهران و خارج از تهران، رایگان کند. این موارد در کانال‌های اطلاع‌رسانی هارد سرا به شما اعلام خواهند شد.

 


 ساعات کاری دفتر هارد سرا : شنبه تا چهارشنبه : 10:00  تا 19:00 - پنجشنبه : 10:00  تا 14:00  -  مرکز تماس هارد سرا:02188898929


 سفارش من چه زمانی بدستم می رسد؟

کلیه سفارشات از مبدا تهران ارسال می شود بسته به فاصله شما زمانی بین 24 تا حداکثر 72 ساعت بسته به دست شما خواهد رسید همچنین در مراکز استان ها ارسال هوایی نیز انجام خواهد شد.

روش های پیگیری سفارش : 

پیگیری در سایت : برای پیگیری سفارش در سایت می توانید از بخش کاربران > پیگیری سفارش آخرین وضعیت سفارش خود را ببینید یا اینجا کلیک کنید

پیگیری کامل :

برای پیگیری مرسولاتی که با پست ارسال شده اینجا کلیک کنید (پس از دریافت کد رهگیری)

برای پیگیری سفارشاتی که با تیپاکس ارسال شده اینجا کلیک نمایید ( پس از دریافت کد رهگیری)

تهران،خیابان کریمخان، خیابان حافظ، کوچه ولدی، پلاک ۴۲۴، طبقه دوم، واحد ۴
راه ارتباطی(فروش حضوری نداریم)
02188898929تماس اضطراری(09357008963)
با ما تماس بگیرید
شنبه - چهارشنبه 10 الی 19
پنجشنبه 10 الی 13 جمعه تعطیل